KONST / Litografier / Färglitografi 12826540

nr 1282 6540

Guillermo Silva Santamaria

(1921-2007), Colombia

Färglitografi, Signerad, numrerad 141/150. Motivet: 50x70 cm

Guillermo Silva Sanz de Santamaría, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:24:01

21/10 17:08:10 1      Vinnande bud

Guillermo Silva Santamaria

Läs mer om Guillermo Silva Santamaria